• Hamerprijs: € 3230,0

Zeldzame aardewerk (gres) geglazuurd sculptuur van een pierrot/clown, ingeschreven monogram Joseph Mendes da Costa (1863-1939), ca. 1910, h. 26 cm. (nek en voet gerestaureerd en muts met beschadiging) Literatuur: TM Elïens en F. Leidelmeijer, Kunstnijverheid in Nederland 1880-1940 , Bussum, 1997, p. 56 (soortgelijk stuk); vgl. M. Simon Thomas, ed., Nederlandse Art Nouveau en Art Deco Keramiek, 1880-1940, Collectie Boymans Van Beuningen , Rotterdam, 2001, p. 219.

a Rare terra cotta figure of a male pierrot/ clown, mark inscribed monogram JOSEPH MENDES DA COSTA (1863-1939), ca. 1901, h. 26 cm. (neck and base resored and hat with with damage) LITERATURE: T.M. Elïens and F. Leidelmeijer, Kunstnijverheid in Nederland 1880-1940, Bussum. Cf. M. Simon Thomas, ed., Nederlandse Art Nouveau en Art Deco Keramiek, 1880-1940, Collectie Boymans Van Beuningen, Rotterdam.

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng weer mogelijk vanaf woensdag 15 december.

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Voorjaarsveiling 2022.

Kijkdagen: donderdag 3 - zondag 6 maart 2022
Veiling: maandag 7 - donderdag 10 maart 2022
Aftersale: maandag 14- maandag 28 maart 2022