• Hamerprijs: € 4400,-

Stel grote porseleinen Kangxi-stijl schotels met centraal decor van 2 feniksen, reigers, eenden en vogel rond een boom, omringd door een band van vier gevormde panelen, gemerkt met 6 karakters in dubbele ring, China ca. 1900, diam. 55 cm. (1 schotel met minimale randschilfertjes en haarlijn)

A pair of 2 large Kangxi -style saucer dish with famille verte decor of birds, the underside with a blue and white 6 characters mark painted within a double circle., China circa 1900, diam. 55 cm. (1 with chips and hairline)

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng Juniveiling: 4 april t/m 20 mei

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Juni veiling 2022
Kijkdagen: 23 t/m 26 juni 2022

Veiling: 27 t/m 30 juni 2022