• Hamerprijs: € 1000,0

Porseleinen balustervormige vaas met 3 cartouches met decor van scheepjes op meer en figuren in landschap met lange hals met bloeiende heesters en bloemen, gemerkt Qianlong, China begin 20e eeuw, h. 58 cm. (haarlijn en randschilfer)

Porcelain baluster vase with 3 cartouches with decor of boats on a lake and figures in landscape, neck with flowers, red mark on the bottum Qianlong, China early 20th century, h. 58 cm. (hairlijn and chip)

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng weer mogelijk vanaf woensdag 15 december.

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Voorjaarsveiling 2022.

Kijkdagen: donderdag 3 - zondag 6 maart 2022
Veiling: maandag 7 - donderdag 10 maart 2022
Aftersale: maandag 14- maandag 28 maart 2022