• Hamerprijs: € 2800,0

Kapitale porseleinen groen geglazuurde kraagvaas met groen decor van bloeiende heesters, fazant en vogels, op geel fond, gemerkt met 6 karakters in dubbele ring, China ca. 1900, h. 87 cm. (met beschadiging)

Large porcelain vase with yellow ground and green decor of flowers en birds, the underside with a blue and white 6 characters mark painted within a double circle, China circa 1900, h. 87 cm. (with damage)

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng weer mogelijk vanaf woensdag 15 december.

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Voorjaarsveiling 2022.

Kijkdagen: donderdag 3 - zondag 6 maart 2022
Veiling: maandag 7 - donderdag 10 maart 2022
Aftersale: maandag 14- maandag 28 maart 2022