• Hamerprijs: € 7000,-

Wol met zijde verdure groot rechthoekig gobelin, wandtapijt, voorstellend een bosrijk landschap met huizen een kasteel, waterpartijen, met diverse vogels waaromheen een bloemenrand, Vlaanderen laat 17e eeuw (afkomstig uit het Secretarishuisje te Amersfoort), h. 287, br. 435 cm. Het groen is gerestaureerd in 2009 door de Koninklijke fabrikanten van wandtapijt 'De Wit' in Mechelen, België. (aangekocht Christie's sale 22 sept 2009 lot 135)

A Flemish verdure tapestry Late 17th Century Woven in wools and silks, depicting a wooded hilly landscape with a lake to the right and various birds, in a floral border, h. 287, w. 435 cm. (provenance Christie's sale 22 sept 2009 lot 135) restored in 2009 by Royal Manufacturers Tapestry "De Wit" in Mechelen Belgium.

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng: 13 juli t/m 1 september

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

September veiling 2022
Veilingweek: ma 26 t/m do 29 september

Kijkdagen: do 22 t/m zo 25 september