• Taxatie: € 7000-9000

Wol met zijde wandkleed, zgn Gobelin, voorstellend een bebost heuvellandschap met rechts een meer en verschillende vogels, in een bloemenrand, Vlaams laat 17e eeuw (afkomstig uit het Secretarishuisje te Amersfoort), h. 287, br. 435 cm. Het groen is gerestaureerd in 2009 door de Koninklijke fabrikanten van wandtapijt 'De Wit' in Mechelen, België.

A Flemish verdure tapestry Late 17th Century Woven in wools and silks, depicting a wooded hilly landscape with a lake to the right and various birds, in a floral border, h. 287, w. 435 cm. (provenance Christie's sale 22 sept 2009 lot 135)

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng Juniveiling: 4 april t/m 20 mei

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Juni veiling 2022
Kijkdagen: 23 t/m 26 juni 2022

Veiling: 27 t/m 30 juni 2022