• Taxatie: € 100

Palissander gestoken Biedermeier armstoel bekroond met schelp kuif, op getordeerde poten verbonden door regels, met geborduurde rode stof met bloemenvaas, 19e eeuw

Rosewood carved Biedermeier armchair topped with shell crest, on twisted legs connected by rules, with embroidered red fabric with flower vase, 19th C.

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng: 13 juli t/m 1 september

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Juni veiling 2022
Kijkdagen: 23 t/m 26 juni 2022

Veiling: 27 t/m 30 juni 2022