• Taxatie: € 400-600

SCHRODER SIERK CARL (1903-2002), ges. en gedat. '68 r.o., De krant lezen, aquarel 43 x 38 cm. Herkomst: Christie's, 2009, NINETEEN TO NOW - ART FROM THE 19TH 20TH & 21ST CENTURIES, num. 326

SCHRODER SIERK CARL (1903-2002), sign. and dated. '68 l.r., 'Reading the paper', watercolour 43 x 38 cm. Provenance: Christie's, 2009, NINETEEN TO NOW - ART FROM THE 19TH 20TH & 21ST CENTURIES num. 326

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng: gesloten i.v.m. veiling, weer open vanaf 5 oktober

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

September veiling 2022
Veilingweek: ma 26 t/m do 29 september

Kijkdagen: do 22 t/m zo 25 september