• Taxatie: € 600-800

Mahonie Louis XVI commode geheel ingelegd, het blad met bloemen vaas, de zijkanten met schenkkannen en 4 lades met bloemen ranken en hoorn des overvloeds, afgezet met pilasters en bronzen beslag, Frankrijk ca. 1780, h. 88 br. 95 d. 50 cm. (met restauraties)

Mahogany Louis XVI chest of drawers, inlaid with flower basket on top, and the side decanters and the 4 drawers with flowers, France ca. 1780, with bronze handles, h. 88 w. 95 d. 50 cm.

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng: gesloten i.v.m. veiling, weer open vanaf 5 oktober

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

September veiling 2022
Veilingweek: ma 26 t/m do 29 september

Kijkdagen: do 22 t/m zo 25 september