• Taxatie: € 150-250

Staand horloge in mahonie kast met poortvormige deur en gedeeltelijk vergulde wijzerplaat, hoeken versierd met medusakopjes, datumaanduiding, Adres Nicholson Whitehaven, Engeland 18e eeuw, h. 215 cm.

Mahogany Long case clock with gate shaped door and partly gilded dial, corners decorated with Medusaheads, Adress Nicholson Whitehaven, 18th. Century, h. 215 cm.

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng: gesloten i.v.m. veiling, weer open vanaf 5 oktober

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

September veiling 2022
Veilingweek: ma 26 t/m do 29 september

Kijkdagen: do 22 t/m zo 25 september