• Hamerprijs: € 550,-

Serie van 7 porseleinen Kangxi kop en 8 schotels met centrale afbeelding van bloeiende heesters, omringd door florale motieven, China 18e eeuw, div. gemerkt, hierbij kop, 19e eeuw, diam. 8 en 14 cm. (allen chips, 3x gerestaureerd)

A set of 7 porcelain Kangxi cups and 8 saucers, decorated with flowers, China 18th century, div. marked, hereby 1 cup, 19th century, diam 8 and 14 cm. (all chips/ frittings, 3x restored)

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng zonder afspraak geopend op woensdagen en donderdagen

Inbreng gesloten: geopend vanaf 4 januari

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Winterveiling 2022
Veilingweek: ma 12 t/m do 15 december

Kijkdagen: do 8 t/m zo 11 december