• Hamerprijs: € 200,-

Lot van een Swatow schotel met rood en zwart decor van flora, diam. 36 cm. (randschilfers) en een porseleinen Swatow schotel met blauw centraal decor van bloemen, diam. 35 cm. (gelijmd ,haarlijnen en barsten, Ming-dynastie (1364-1644)

Lot of a porcelain Swatow plate with red and black decor, diam. 36 cm. (chips) and a porcelain Swatow plate met flower decor, diam. 35 cm. (restored and hairlines), Ming-Dynasti (1364-1644)

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng zonder afspraak geopend op woensdagen en donderdagen

Inbreng gesloten: geopend vanaf 4 januari

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Winterveiling 2022
Veilingweek: ma 12 t/m do 15 december

Kijkdagen: do 8 t/m zo 11 december