• Taxatie: € 300-400

Geslepen schoorsteen spiegel in Louis XVI-stijl vergulde lijst met medaillon, strik en guirlandes, 165 x 94 cm. (lijst beschadigd) op verguld houten console met marmeren blad en relief van maskeron en guirlandes, h. 67, br. 106, d. 38 cm.

Mirror in gilded Louis XVI-style frame with medaillon, bow and garland, 165 x 94 cm. (frame with defects) on gilded console with marble top and maskeron, h. 67, w. 106, d. 38 cm.

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng: gesloten i.v.m. veiling, weer open vanaf 5 oktober

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

September veiling 2022
Veilingweek: ma 26 t/m do 29 september

Kijkdagen: do 22 t/m zo 25 september