• Taxatie: € 7000

VREEDENBURGH CORNELIS (1880-1946), ges. en gedat. 1923, Oude Singel, gezicht op de achterzijde Markerk te Leiden, doek 80 x 100 cm. Herkomst: Sotheby's Amsterdam 22 April 2009 lot 93, Christie's, Amsterdam mei 2013 lot 112

VREEDENBURGH CORNELIS (1880-1946), sign. and dated. 1923, Oude Singel with view on the the Marekerk Leiden, canvas 87 x 100 cm. Provenance: Sotheby's Amsterdam 22 April 2009 lot 93, Christie's, Amsterdam mei 2013 lot 112

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng zonder afspraak geopend op woensdagen en donderdagen

Inbrengdeadline 24 feb

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Voorjaarsveiling  2023
Veilingweek: ma 27 t/m 30 maart

Kijkdagen: do 23 t/m 26 maart

Het Afhalen van aankopen is alleen op afspraak, u kunt zich aanmelden via de site of per telefoon. Voordat u uw aanwinst komt ophalen dient u deze te hebben betaald. Wij accepteren alleen bankoverschrijvingen en pinbetalingen.