• Taxatie: € 3500

Ebbenhouten gefineerd kunstkabinet, ingelegd met 12 delen van schildpadschild fineer (waarschijnlijk karetschildpad (eretmochelys imbricata) CITES-bijlage I. aanwezig), afgezet met bies intarsia, met 4 laden, Antwerpen ca. 1670-1700, op verhoogde voet, h. 120 br. 72 d. 31 cm. (fineer beschadigd) Deskundigheidsrapport aanwezig: Houtwyck Taxaties, J.A. Zoetmulder.

Ebony fineer cabinet on stand, with 12 pieces of turtleshell (probably hawksbill sea turtle (eretmochelys imbricata) CITES Appendix I.), 4 drawers, Antwerp ca. 1670-1700, on high legs, h. 120 w. 72 d. 31 cm. Expertise report available: Houtwyck Taxaties,

GRATIS TAXATIE & INBRENG

Inbreng zonder afspraak geopend op woensdagen en donderdagen

Inbrengdeadline 24 feb

1) Digitale taxatie
2) Taxatie in Diemen
3) Taxatie bij u thuis

Voorjaarsveiling  2023
Veilingweek: ma 27 t/m 30 maart

Kijkdagen: do 23 t/m 26 maart

Het Afhalen van aankopen is alleen op afspraak, u kunt zich aanmelden via de site of per telefoon. Voordat u uw aanwinst komt ophalen dient u deze te hebben betaald. Wij accepteren alleen bankoverschrijvingen en pinbetalingen.