Catalogusnummer: 3218

Hamerprijs: € 5.500,00
Lot van 4 bronzen sculpturen (w.o. verguld) met voorstelling van diverse goden, India/ Tibet 19e eeuw, h. 10 - 12 cm.

Lot of 4 bronze sculptures, India/ Tibet 19th century