Verguld messing reisklok met emaille wijzerplaat

€ 2.600,-

Verguld messing reisklok met emaille wijzerplaat voorzien van Romeinse becijfering, wekker met Arabische becijfering, slaat hele en halve uren met repetitie slagwerk, in emaille cloissoné kast, gemerkt: Drocourt en genummerd 7633, Frankrijk 1880, hoogte 21 cm. met sleutel

Curiosa
3145