Verguld messing reisklok met emaille wijzerplaats voorzien van Romeinse becijfering

€ 2.800,-

Verguld messing reisklok met emaille wijzerplaats voorzien van Romeinse becijfering, en wekker met Arabische becijfering, slaat hele en halve uren en repetitie slagwerk,in cloissoné emaille kast, gesigneerd wijzerplaat en gemerkt uurwerk: L. Vrard & Co Shanghai, circa 1880, hoogte 20 cm. met sleutel

Curiosa
3146