Jan Schoonhoven, M – IV

Jan Schoonhoven, M – IV

€ 2.800,-

Jan Schoonhoven (1914-1994)

M - IV, gesigneerd en gedateerd 1972 rechtsonder, preeg/ reliëfdruk op geschept papier, oplage 11/35 e.d.a., 59 x 50 cm.

Literatuur: C. Rigo, Jan Schoonhoven, Editions Editionen Editions, Schiedam, 2018, pagina 76.

Deze prent komt uit een serie van 35, naast de serie van 120 'Artist's proof' uitgegeven in 1972 door Galerie M in Bochum, Duitsland.