Keith Haring (1958-1990), Pop Shop II (A)

Keith Haring (1958-1990)

Keith Haring (1958-1990)

Pop Shop II (A), met potlood gesigneerd en gedateerd '88 rechtsonder, oplage 121/200, zeefdruk op papier, 30,5 x 38 cm. uitgever volgens kopie certificaat Martin Lawrence Limited Editions, North Hollywood, California.
Niet uit de lijst gehaald.

Herkomst: Collectie Smolders, grondlegger van de kunstcollectie International Card Services.

op dit kavel is het volgrecht van toepassing

Taxatie: