Navolger van Jan Brueghel I (eerste kwart 17e eeuw), Boerenlandschap

Navolger van Jan Brueghel I (eerste kwart 17e eeuw), Boerenlandschap, ongesigneerd, eiken paneel, 48 x 74 cm.

Conditie: Breuk paneel, oude retauratie.
Herkomst: Chateau de Beauval, Lamotte Beuvron, Frankrijk.

Dit paneel catalogiseren wij in overleg met het RKD als navolgend op Jan Breughel I. Dit fraaie boerenlandschap kwam een kleine 20 jaar geleden op de markt, afkomstig uit het Chateau de Beauval in het Franse plaatsje Lamotte-Beuvron. De huidige bewoners van het kasteel hadden geen artistieke connectie met de kunstcollectie van hun verre voorouders, die in het zelfde kasteel woonachtig waren. Vervolgens werd dit schilderij opgenomen in een particuliere collectie in Nederland. Vanuit deze collectie komt het nu ter veiling.