Cornelis Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
De smeebrug te Utrecht, gesigneerd en gedateerd 1926 rechts onder, doek, 50 x 65 cm. Herkomst: Grogan & Company, Boston 2020, lot 204.
Kunstenaar: Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)