Nicolaas Martines Wijdoogen. Strandgezicht
Kunstenaar: Nicolaas Martines Wijdoogen (1824-1898)
2.000,-
Kastanjehouten tafel
Kastanjehouten tafel met smeedijzeren verbindingen, Spanje, eind 17e eeuw, h. 80, bladmaat 186 x 83 cm. Herkomst: Hein Klaver Kunsthandel, Baarn.