Willem B. Tholen, Zeilboot op de Zuiderzee
Zeilboot op de Zuiderzee, gesigneerd rechtonder, olieverf op doek op paneel, (door Tholen benoemnd als "plankie") 20 x 32 cm.
Kunstenaar: Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)
School van Albert Cuyp, Jachttafereel met ruiter
1.200,-
Frederik Kolsto, Gezicht op Noorwegen
Kunstenaar: Frederik Kolstø (1860-1945)
Bernard Pohast, Familie in boeren interieur
Familie in boeren interieur, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek 79 x 103 cm.
Kunstenaar: Bernard Pothast (1882-1966)
Herman Heijenbrock, Groenten laden en lossen langs kanaal
Groenten laden en lossen langs kanaal, rechtsonder gesigneerd, pastel op papier, 42 x 61 cm.
Kunstenaar: Herman Heijenbrock (1871-1948)
Henk Helmantel Portret van Schelte Bolwijn
Kunstenaar: Henk, Helmantel (1945-)
4.400,-
Anneke van Brussel, Portret van "Reve IV"
Portret van "Reve IV", gemonogrameerd links boven, acryl op paneel 20 x 16 cm. Herkomst: Galerie Lieve Hemel., aankoopbon aanwezig.
Kunstenaar: Anneke van Brussel (1949-)