Vuurvergulde bronzen Empire strijdwagen pendule
Taxatie: verkocht: €1.600 euro
Zilveren Art Deco theeservies, Christina Ehrlich for Zilverfabriek Voorschoten
Taxatie: verkocht: € 2.000 euro
12-persoons zilveren bestek, Zilverfabriek Gebr. Huisman, Schoonhoven
Taxatie: verkocht: €2.400 euro
Johannes Hermanus Barend Koekkoek 'Het uitladen van de vangst'
Taxatie: verkocht: €2.400 euro
Porseleinen schotel, China overgangsporselein (1621-1661)
Porseleinen schotel met centraal decor van Chinezen in landschap omringd door bloemen, de rand gedecoreerd in de tussenperken met landschappen, ...
Taxatie: Verkocht: €5.500 euro
Herman Bieling ''Bloemstilleven met tulpen op vaas"
Lees hier meer
Taxatie: verkocht: €2.400 euro
3D sculptuur, "Hommage a Lissitzki.",
Lees hier meer
Taxatie: verkocht: €3.800 euro
Portret van Schelto Bolwijn
Taxatie: verkocht: €4.400 euro
Witgouden retro solitairring
Witgouden retro solitairring, bezet met brilliant geslepen, circa 1.00 ct. (gezet gemeten), tintent colour, gehalte 585/000, bruto gewicht 10 gram, ...
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Aardewerk Romeinse amphora, Italië
Aardewerk Romeinse transport amphora, Italië, circa 2e/3e eeuw voor Christus, uit scheepswrak, 82 x33 cm. (Beschadigen aan de hals). Hierbij een ...
Taxatie: € 800 - € 1.200
Gelegenheidsglas met diamantgravure
3169 - Gelegenheidsglas met diamantgravure, trompetvormige kelk op ronde voet met luchtbel in de stam, latijnse tekst "Uxor nomen dignitatis non ...
Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Geelgouden Breitling herenpolshorloge
Geelgouden Breitling herenpolshorloge, Chronometre, automatic, in geelgouden kast, 750/000, genummerd: 2984, uurwerk nummer: 6832, caliber ...
William & Mary wortelnoten ladekast
Wortelnoten William & Mary ladekast in twee verdelingen: de bovenkast met vijf laden, de ondertafel met vier laden met bronzen beslag, rustend op zes ...
Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Gilbert Decock, Alcyone
'So Alcyone', Abstract geometrische compositie, verso gesigneerd en gedateerd '99, olieverf op doek 70 x 70 cm. Aankoopfactuur ter inzage aanwezig. ...
Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Porseleinen vaas, China
Verkoopresultaat: €1.800 euro hamerprijs
Taxatie: Verkocht: €1.800 euro
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?