Vuurverguld bronzen Louis XVI cartelklok

Vuurverguld bronzen Louis XVI cartelklok met wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en Arabische 5-minuten-indicatie, 8-daags uurwerk, zgn. ankergang met slagwerk op bel, bekroond met vaas en met mascaron, gesigneerd JPh Plan a Paris, werkzaam 1769-83, Frankrijk, 18e eeuw, hoogte 95 cm.
Volgens taxatierapport Gude signatuur op contra-email van emailleur Barbezat.

Taxatierapport aanwezig.

Taxatie: