Jannes de Vries, Don Quichot en Sancho Panza
Don Quichot en Sancho Panza, linksonder gesigneerd, olieverf opdoek 68 x 68 cm. Herkomst: Direct verkregen van de kunstenaar.
Kunstenaar: Jannes de Vries (1901-1986)
1.700,-