Irvin Albert, Abstract composition

€ 1.600,-

Abstracte compositie, gedateerd '86 en gesigneerd r.b., gemengde techniek op papier, 56 x 79 cm. (Spacer in lijst zit los) Herkomst: ABN AMRO kunstcollectie

1782