Herman Heijenbrock. Staalfabriek
Verbouwing van de staalfabriek, gesigneerd links onder, pastel 70 x 88 cm.
Kunstenaar: Herman Heijenbrock (1871-1948)
Herman Heijenbrock. Haven te Zaandam
Figuren bij haven te Zaandam (Verkade fabriek), gesigneerd links onder, pastel 62 x 92 cm.
Han van Meegeren. Portret van Annie van Ees (actrice)
Portret van Annie van Ees (actrice), gesigneerd linksonder en gedateerd aug 1922, gouache, 150 x 94 cm. (papier beschadigd linksonder).
Kunstenaar: Han van Meegeren (1889-1947)
Jan Sierhuis, Abstracte compositie,
Abstracte compositie, getiteld: "Landschap met figuur" gesigneerd en gedateerd 60' middenonder, doek, 90 x 100 cm.
Kunstenaar: Jan Sierhuis (1928-2023)
Paulus Reinhardt. 'Vioolspeler', bronzen sculptuur
Vioolspeler', bronzen sculptuur van geabstraheerd figuur op marmeren voetstuk, gemonogrammeerd bij voet, h. 54, br. 21, d. 21cm.
Kunstenaar: Paulus Reinhardt
Paul Kooiker, Foto uit de serie 'Hunting and Fishing'
Kunstenaar: Paul Kooiker (1964-)
2.400,-
Pierre Alechinsky, Volturno I, litography
'Volturno I', gesigneerd rechts onder en gedateerd 1989, litho 14/30, 88 x 85 cm.
Kunstenaar: Pierre Alechinsky (1927-)
1.200,-
Franz Graf. 'Face'
"Face", verso gesigneerd en gedateerd 2008, potlood en zwarte inkt op doek, 160 x 240 cm.
Kunstenaar: Paul Eric Victor Kerkhof (1915-)
2.000,-
Kathe Burkhart, "Gash"
"Gash", verso gesigneerd en gedateerd 2004, doek, 205 x 152 cm.
Kunstenaar: Kathe Burkhart (1958-)
Dora Tuynman, Abstracte compositie 1
Abstracte compositie 1, gesigneerd rechtsonder, doek, 38 x 46 cm.
Kunstenaar: Dora Tuynman (1926-1979)
Dora Tuynman, Abstracte compositie
Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '55 linksonder, doek, 65 x 40 cm.
2.400,-
Johfra, (Franciscus Johannes Gijzbertus van den Berg), 'Sylf"
Kunstenaar: (Franciscus Johannes Gijzbertus van den Berg) Johfra (1919-1998)
1.300,-