Bieruma Oosting, Jeanne, Oosterpark in winter
Oosterpark in de winter, 1968, gesigeerd r.o., doek 78 x 93 cm.
Kunstenaar: Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
Schouten, Niels, "The Sea"
"De Zee", gemonogrammeerd l.o., doek, 100 x 150 cm. Aankoopfactuur aanwezig.
Kunstenaar: Niels Schouten (1959-)
950,-
Ouden, Willem den, River Landscape number 5
Rivierlanschap nummer 5, gesigneerd en gedateerd '83 l.o., board 50 x 60 cm.
Kunstenaar: Willem den Ouden (1928-)
Westerik, Co, "Blote man",
"Blote man", gedateerd 1973 en gesigneerd l.b., gemengde techniek op papier, 29 x 38 cm.
Kunstenaar: Co Westerik (1924-2018)
950,-
Bronze sculpture, titled "Imca watchman"
Kunstenaar: Marianne Houtkamp (1948-)
Bronze sculpture of a seated nude, titled Ellen
Kunstenaar: Wim van der Kraan
Brands, Eugene, Composition in green, red and black
Compositie met groen, rood en zwart, gesigneerd l.o., doek, 45 x 65 cm.
Kunstenaar: Eugene Brands (1913-2002)
2.600,-
Brands, Eugene, Descending sun
Dalende zon, gemonogrammeerd E.B., gouache, 49 x 63 cm.
1.200,-
Brands, Eugene, Landscape at sunset
Landschap bij zonsondergang, gedateerd 1972 en gesigneerd r.o., gouache, 14 x 18 cm.
Irvin Albert, Abstract composition
Kunstenaar: Albert Irvin (1922-2015)