J.H. Weissenbruch, Bosgezicht nabij Barbizon,
Kunstenaar: Jan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)
2.000,-
Jan van Vuuren, Dorpsgezicht
Dorpsgezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 28 x 37 cm.
Kunstenaar: Jan van Vuuren (1871-1941)
Herman Bieling, Bloemstilleven met lelies en cactussen,
Bloemstilleven met lelies en cactussen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd "Bieling / '23" en nogmaals verso, olieverf op doek, 65,5 x 52,5 cm.
Kunstenaar: Herman Bieling (1887-1964)
M.C. Escher, Order en Chaos II
Order en Chaos II, gemonogrameerde en gedateerd '55 in de druk, Holland watermerk, litho, 39 x 34 cm.
Kunstenaar: Maurits Cornelis Escher (1898-1972)
2.800,-
Jannes de Vries, Don Quichot en Sancho Panza
Don Quichot en Sancho Panza, linksonder gesigneerd, olieverf opdoek 68 x 68 cm. Herkomst: Direct verkregen van de kunstenaar.
Kunstenaar: Jannes de Vries (1901-1986)
1.700,-
Richard Knecht, Knielende jongen
Knielende jongen, gesigneerd op basement, brons, 40 x 23 x 11 cm.
Kunstenaar: Richard Knecht (1887-1966)
1.200,-
Lon Pennock, 'Stapeling', metalen sculptuur op houten voet
'Stapeling', metalen sculptuur op houten voet, onderzijde gesigneerd en gedateerd 1981, 52 x 13 x 13 xm. Aankoopfactuur ter inzageaanwezig.
Kunstenaar: Lon Pennock (1945-2020)
Jeroen Henneman, 'Staand naakt'
Kunstenaar: Jeroen Henneman (1942-)
1.300,-