Frederik Kolsto, Gezicht op Noorwegen
Gezicht op Noorwegen, gesigneerd en gedateerd 96' rechts onder, olieverf opboard, 27 x 44 cm. Herkomst: Sotheby's, paintings, watercolours drawings ...
Kunstenaar: Frederik Kolstø (1860-1945)
1.000,-
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?