Wouter Verschuur, Figuren op de paardemarkt
Figuren op de paardemarkt, met op de voorgrond moeder en kind met jachthond, gesigneerd rechtsonder, doek, 68 x 82 cm. Herkomst: Sotheby's Amsterdam, ...
Kunstenaar: Wouter Verschuur (1812-1874)
3.000,-
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?