J.H. Weissenbruch, Bosgezicht nabij Barbizon,
Bosgezicht nabij Barbizon, (c.1900) gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 24 x 19 cm. Vergelijk: Bosgezicht 'Sous Bois' Barbizon, Centraal ...
Kunstenaar: Jan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)
2.000,-
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?