Judith Wiersema, Vrouwelijk torso
Vrouwelijk torso, gesigneerd en gedateerd 2007, AP, aluminium,hoogte 50 cm, inclusiefsokkelhoogte 150 cm. Herkomst: collectie Smolders, grondlegger ...
Kunstenaar: Judith Wiersema (1968-)
1.400,-
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?