Letnianoc, "Summernight"
Letnianoc, "Summernight", gesigneerd achterzijde, wandtapijt,280 x 200 cm.
Kunstenaar: Anna Urbanowicz-Krowacka
Poswiata "After Glow"
Poswiata "After Glow", rechtsonder gemonogrammeerd 'AUK' en verso gesigneerd, wandtapijt, 160 x 175 cm.
1.300,-