3 porseleinen famille verte koppen en schotels, Tongzi

€ 1.500,-

Serie van 3 porseleinen famille verte koppen en schotels met decor van herten, apen, paddenstoelen en boom, Tongzhi merk en periode in rood zegelmerk, China eind 19e eeuw, (1x schotel gerestaureerd).

Curiosa
3357