Handgeweven Aubusson wandkleed

€ 1.200,-

Handgeweven Aubusson wandkleed met allegorische afbeelding van de intreding van de lente in schelpvormige strijdwagen getrokken door 2 putti, gevolgd door de 3 gratiën, op de achtergrond kasteelburcht te zien, Frankrijk 17e eeuw, 271 x 388 cm. (diverse beschadigingen) tekst: M-R- DAUBUSSON-I-G. Herkomst: een kasteel te Spanje.

Curiosa
Hoogte:
271 cm
Breedte:
388 cm