Stel grote bronzen ganze, Japan Meiji periode

€ 1.500,-

Stel grote bronzen ganzen, elk gemodelleerd met de kop naar boven gekeerd met een open snavel waardoor de lange tong en rhamphoteca met tomia "tanden" zichtbaar zijn, het lichaam met gevouwen vleugels fijn gegoten met verenkleed en veren, het grote mannetje met zijn nek strekte zich naar boven uit en het kleinere vrouwtje met haar nek naar achteren gekeerd, staande op voeten met zwemvliezen, Japan Meiji periode (1868-1912) - het mannetje h. 80 cm., het vrouwtje h. 60 cm.), gesigneerd onderzijde zwemvlies. Herkomst: aangekocht Christie's, 8 nov 2007, Japanse ceramics & works of Art.

Curiosa
3388