Han van Meegeren. Portret van Annie van Ees (actrice)

€ 1.400,-

Portret van Annie van Ees (actrice), gesigneerd linksonder en gedateerd aug 1922, gouache, 150 x 94 cm. (papier beschadigd linksonder).

1526