Paul Kooiker, Foto uit de serie 'Hunting and Fishing'

€ 2.400,-

Foto uit de serie 'Hunting and Fishing', betreft de coverfoto van gelijknamige boek, verso gesigneerd en gedateerd 1999, inkjetprint op aluminium, geannoteerd A.P. en genummerd 2/2, 120 x 90 cm.

Kunstenaar:
1727