Porseleinen schotel, China overgangsporselein (1621-1661)
5.500,- | |
Portret van Schelto Bolwijn
4.400,- | |
3.800,- | |
2.400,- | |
Johannes Hermanus Barend Koekkoek 'Het uitladen van de vangst'
2.400,- | |
12-persoons zilveren bestek, Zilverfabriek Gebr. Huisman, Schoonhoven
2.400,- | |
Zilveren Art Deco theeservies, Christina Ehrlich for Zilverfabriek Voorschoten
2.000,- | |
Vuurvergulde bronzen Empire strijdwagen pendule
1.600,- | |
Avalokiteshvara bronzen sculptuur
Bronzen sculptuur van Avalokiteshvara, in de vorm van Papapani, westelijk Himalaya, 10-11e eeuw, hoogte 20 cm. Niet getest
16.000,- | |
Porseleinen vaas, China
Porseleinen vaas met figuren in pagode landschappen afgewerkt met servetrand, China, 19e eeuw, h. 27 cm.
1.800,- |