Porseleinen schotel, China overgangsporselein (1621-1661)
5.500,-
Portret van Schelto Bolwijn
4.400,-
3.800,-
2.400,-
Johannes Hermanus Barend Koekkoek 'Het uitladen van de vangst'
2.400,-
12-persoons zilveren bestek, Zilverfabriek Gebr. Huisman, Schoonhoven
2.400,-
Zilveren Art Deco theeservies, Christina Ehrlich for Zilverfabriek Voorschoten
2.000,-
Vuurvergulde bronzen Empire strijdwagen pendule
Avalokiteshvara bronzen sculptuur
Bronzen sculptuur van Avalokiteshvara, in de vorm van Papapani, westelijk Himalaya, 10-11e eeuw, hoogte 20 cm. Niet getest
16.000,-
Porseleinen vaas, China
Porseleinen vaas met figuren in pagode landschappen afgewerkt met servetrand, China, 19e eeuw, h. 27 cm.