Pierre Alechinsky, Volturno I, litography
'Volturno I', gesigneerd rechts onder en gedateerd 1989, litho 14/30, 88 x 85 cm.
Kunstenaar: Pierre Alechinsky (1927-)
1.200,-
Franz Graf. 'Face'
"Face", verso gesigneerd en gedateerd 2008, potlood en zwarte inkt op doek, 160 x 240 cm.
Kunstenaar: Paul Eric Victor Kerkhof (1915-)
2.000,-
Kathe Burkhart, "Gash"
"Gash", verso gesigneerd en gedateerd 2004, doek, 205 x 152 cm.
Kunstenaar: Kathe Burkhart (1958-)
Irvin Albert, Abstract composition
Kunstenaar: Albert Irvin (1922-2015)
Dora Tuynman, Abstracte compositie 1
Abstracte compositie 1, gesigneerd rechtsonder, doek, 38 x 46 cm.
Kunstenaar: Dora Tuynman (1926-1979)
Dora Tuynman, Abstracte compositie
Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '55 linksonder, doek, 65 x 40 cm.
2.400,-
Johfra, (Franciscus Johannes Gijzbertus van den Berg), 'Sylf"
Kunstenaar: (Franciscus Johannes Gijzbertus van den Berg) Johfra (1919-1998)
1.300,-