Bronze sculpture, titled "Imca watchman"
Kunstenaar: Marianne Houtkamp (1948-)
Bronze sculpture of a seated nude, titled Ellen
Kunstenaar: Wim van der Kraan
Brands, Eugene, Composition in green, red and black
Compositie met groen, rood en zwart, gesigneerd l.o., doek, 45 x 65 cm.
Kunstenaar: Eugene Brands (1913-2002)
2.600,-
Brands, Eugene, Descending sun
Dalende zon, gemonogrammeerd E.B., gouache, 49 x 63 cm.
1.200,-
Brands, Eugene, Landscape at sunset
Landschap bij zonsondergang, gedateerd 1972 en gesigneerd r.o., gouache, 14 x 18 cm.
Paulus Reinhardt. 'Vioolspeler', bronzen sculptuur
Vioolspeler', bronzen sculptuur van geabstraheerd figuur op marmeren voetstuk, gemonogrammeerd bij voet, h. 54, br. 21, d. 21cm.
Kunstenaar: Paulus Reinhardt
Paul Kooiker, Foto uit de serie 'Hunting and Fishing'
Kunstenaar: Paul Kooiker (1964-)
2.400,-
Pierre Alechinsky, Volturno I, litography
'Volturno I', gesigneerd rechts onder en gedateerd 1989, litho 14/30, 88 x 85 cm.
Kunstenaar: Pierre Alechinsky (1927-)
1.200,-
Kathe Burkhart, "Gash"
"Gash", verso gesigneerd en gedateerd 2004, doek, 205 x 152 cm.
Kunstenaar: Kathe Burkhart (1958-)
Lon Pennock, 'Stapeling', metalen sculptuur op houten voet
'Stapeling', metalen sculptuur op houten voet, onderzijde gesigneerd en gedateerd 1981, 52 x 13 x 13 xm. Aankoopfactuur ter inzageaanwezig.
Kunstenaar: Lon Pennock (1945-2020)
Jeroen Henneman, 'Staand naakt'
Kunstenaar: Jeroen Henneman (1942-)
1.300,-
Irvin Albert, Abstract composition
Kunstenaar: Albert Irvin (1922-2015)
Dora Tuynman, Abstracte compositie 1
Abstracte compositie 1, gesigneerd rechtsonder, doek, 38 x 46 cm.
Kunstenaar: Dora Tuynman (1926-1979)
Dora Tuynman, Abstracte compositie
Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd '55 linksonder, doek, 65 x 40 cm.
2.400,-
Johfra, (Franciscus Johannes Gijzbertus van den Berg), 'Sylf"
Kunstenaar: (Franciscus Johannes Gijzbertus van den Berg) Johfra (1919-1998)
1.300,-