Co Breeman, 'Oude windmolen'
Kunstenaar: Co Breman (1865-1938)
14.000,-
Pieter Haaxman, Figuren op marmeren tuinbank
Figuren op marmeren tuinbank in het park vergezeld door jachthond, gesigneerd rechtsonder, paneel, 31 x 58 cm.
Kunstenaar: Pieter Haaxman (1854-1937)
10.000,-
Johan Coenrad Ulrich Legner. Regenachtige dag te Utrecht
Kunstenaar: Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)
Nicolaas Martines Wijdoogen. Strandgezicht
Kunstenaar: Nicolaas Martines Wijdoogen (1824-1898)
2.000,-
Kastanjehouten tafel
Kastanjehouten tafel met smeedijzeren verbindingen, Spanje, eind 17e eeuw, h. 80, bladmaat 186 x 83 cm. Herkomst: Hein Klaver Kunsthandel, Baarn.
Bronzen lavabo
Taxatie: € 800 - € 1.200
Handgeweven Aubusson wandkleed
Verkoopresultaat: €12.000 euro hamerprijs
Taxatie: Verkocht: €12.000 euro
54 delen tegeltableau
1.700,-
Aubusson wandkleed, Frankrijk 17de eeuw
12.000,-
Cello, Aubert Lutherie a Mirecourt
4.000,-
Vriendschapsglas met randgravure
1.300,-
Porseleinen vaas , China
Porseleinen vaas met figuren in pagode landschappen afgewerkt met servetrand, China, 19e eeuw, h. 27 cm.
3 porseleinen famille verte koppen en schotels, Tongzi
Bronzen sculptuur van Avalokiteshvara, 10de eeuw
Bronzen sculptuur van Avalokiteshvara, in de vorm van Papapani, westelijk Himalaya, 10-11e eeuw, hoogte 20 cm. Niet getest
16.000,-
Bronzen sculptuur van Amitabha Boeddha, Java 8e/9e eeuw
Bronzen sculptuur van Amitabha Boeddha in meditatie houding, Java Indonesië mogelijk 8e-9e eeuw/ later, hoogte 13 cm. Niet getest