3 porseleinen famille verte koppen en schotels, Tongzi
Bronzen sculptuur van Amitabha Boeddha, Java 8e/9e eeuw
Bronzen sculptuur van Amitabha Boeddha in meditatie houding, Java Indonesië mogelijk 8e-9e eeuw/ later, hoogte 13 cm. Niet getest
Stel grote bronzen ganze, Japan Meiji periode
Eiken Schuitema decoforma tweezitsbank
Eiken Schuitema decoforma tweezitsbank met zwartlederen bekleding, model Lawrence, h. 71, br. 184, d. 81 cm.
Wilhelm Lehmbruck, Meisjeshoofd met lange nek, brons
Meisjeshoofd met lange nek, brons, gesigneerd "W. Lehmbruck", gieterijstempel op marmeren basement, h. 50 cm.
Kunstenaar: Wilhelm Lehmbruck (1881-1919)
3.400,-
"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen figuur van boerin
Kunstenaar: "Charles" Henri Marie van Wijk (1875-1917)
11.000,-
"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen figuur van boer
6.000,-
"Charles" Henri Marie van Wijk, Bronzen figuur van Volendamse vissersjongen
"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen buste
Victor Heinrich Seifert, Jugendstil bronzen figuur
De Baadster', Jugendstil bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd Victor H. Seifert, h. 51 cm.
Kunstenaar: Victor Heinrich Seifert (1870-1953)
Victor Heinrich Seifert. Jugendstil bronzen sculptuur
De waterdrinkster', Jugendstil bronzen sculptuur", gesigneerd Prof. V. Seifert, h. 73 cm. .
Mari Andriessen. Bronzen sculptuur, portret van Nettie Koot
Kunstenaar: Mari Andriessen (1897-1979)
Noten op eiken gefineerde George boekenkast
4.400,-
Kastanjehouten tafel
Kastanjehouten tafel met smeedijzeren verbindingen, Spanje, eind 17e eeuw, h. 80, bladmaat 186 x 83 cm. Herkomst: Hein Klaver Kunsthandel, Baarn.
Herman Heijenbrock. Staalfabriek
Verbouwing van de staalfabriek, gesigneerd links onder, pastel 70 x 88 cm.
Kunstenaar: Herman Heijenbrock (1871-1948)