Walnut table with 2 extendable sides
1.400,- | |
Silk carpet, Qum Persia
1.100,- | |
1.000,- | |
Oak table with parquetry inlaid top
1.100,- | |
Oak Renaissance pilaster cupboard
5.500,- | |
Mahogany Louis XVI cabinet, ca. 1800
5.500,- | |
Bieruma Oosting, Jeanne, Oosterpark in winter
Oosterpark in de winter, 1968, gesigeerd r.o., doek 78 x 93 cm.
Kunstenaar:
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
1.100,- | |
Schouten, Niels, "The Sea"
"De Zee", gemonogrammeerd l.o., doek, 100 x 150 cm. Aankoopfactuur aanwezig.
Kunstenaar:
Niels Schouten (1959-)
950,- | |
Ouden, Willem den, River Landscape number 5
Kunstenaar:
Willem den Ouden (1928-)
1.000,- | |
Westerik, Co, "Blote man",
Kunstenaar:
Co Westerik (1924-2018)
950,- | |
Bronze sculpture, titled "Imca watchman"
Kunstenaar:
Marianne Houtkamp (1948-)
1.100,- | |
Bronze sculpture of a seated nude, titled Ellen
Kunstenaar:
Wim van der Kraan
1.100,- | |
Brands, Eugene, Composition in green, red and black
Compositie met groen, rood en zwart, gesigneerd l.o., doek, 45 x 65 cm.
Kunstenaar:
Eugene Brands (1913-2002)
2.600,- | |
Brands, Eugene, Descending sun
Dalende zon, gemonogrammeerd E.B., gouache, 49 x 63 cm.
Kunstenaar:
Eugene Brands (1913-2002)
1.200,- | |
Brands, Eugene, Landscape at sunset
Landschap bij zonsondergang, gedateerd 1972 en gesigneerd r.o., gouache, 14 x 18 cm.
Kunstenaar:
Eugene Brands (1913-2002)
1.000,- |