Stel grote bronzen ganze, Japan Meiji periode
Lot van 6 diverse Batiks
Lot van 6 diverse Batiks waaronder een Sarong en een hoofddoek, Java, eerste kwart 20e eeuw
Eiken Schuitema decoforma tweezitsbank
Eiken Schuitema decoforma tweezitsbank met zwartlederen bekleding, model Lawrence, h. 71, br. 184, d. 81 cm.
Wilhelm Lehmbruck, Meisjeshoofd met lange nek, brons
Meisjeshoofd met lange nek, brons, gesigneerd "W. Lehmbruck", gieterijstempel op marmeren basement, h. 50 cm.
Kunstenaar: Wilhelm Lehmbruck (1881-1919)
3.400,-
"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen figuur van boerin
Kunstenaar: "Charles" Henri Marie van Wijk (1875-1917)
11.000,-
"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen figuur van boer
6.000,-
"Charles" Henri Marie van Wijk, Bronzen figuur van Volendamse vissersjongen
"Charles" Henri Marie van Wijk. Bronzen buste
Victor Heinrich Seifert, Jugendstil bronzen figuur
De Baadster', Jugendstil bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd Victor H. Seifert, h. 51 cm.
Kunstenaar: Victor Heinrich Seifert (1870-1953)
Victor Heinrich Seifert. Jugendstil bronzen sculptuur
De waterdrinkster', Jugendstil bronzen sculptuur", gesigneerd Prof. V. Seifert, h. 73 cm. .
Mari Andriessen. Bronzen sculptuur, portret van Nettie Koot
Kunstenaar: Mari Andriessen (1897-1979)
Noten op eiken gefineerde George boekenkast
4.400,-
Herman Heijenbrock. Staalfabriek
Verbouwing van de staalfabriek, gesigneerd links onder, pastel 70 x 88 cm.
Kunstenaar: Herman Heijenbrock (1871-1948)
Herman Heijenbrock. Haven te Zaandam
Figuren bij haven te Zaandam (Verkade fabriek), gesigneerd links onder, pastel 62 x 92 cm.
Han van Meegeren. Portret van Annie van Ees (actrice)
Portret van Annie van Ees (actrice), gesigneerd linksonder en gedateerd aug 1922, gouache, 150 x 94 cm. (papier beschadigd linksonder).
Kunstenaar: Han van Meegeren (1889-1947)