Aardewerk lusterglazuur Nieuw Delfts bord met centraal decor van herten
Judith Wiersema, Vrouwelijk torso
Kunstenaar: Judith Wiersema (1968-)
Tapijt, Kaschmar met decoraties
Poswiata "After Glow"
Poswiata "After Glow", rechtsonder gemonogrammeerd 'AUK' en verso gesigneerd, wandtapijt, 160 x 175 cm.
Kunstenaar: Anna Urbanowicz-Krowacka
1.300,-
Vleugel in zwart hoogglans kast, Schimmel
Vleugel in zwart hoogglans kast, Schimmel, serienummer: 135040, Duitsland, 1947, lengte 170 cm.
4/4 Altviool Ernst Heinrich Roth, Bubenreuth Erlangen 1980,
René Lalique, 'Danaides',
Deels gesatineerde en opaliserende glazen vaas met figuren in reliëf, René Lalique, 'Danaides', ontwerp 1926, hoogte 18,5 cm. Conditie: vuil.
2.200,-
Serie van 8 eiken design stoelen
Wilhelm Lehmbruck, Bronzen sculptuur van vrouw met voet op rots
Bronzen sculptuur van vrouw met voet op rots, gesigneerd en genummerd 6/8, gietersmerk Hebrard Paris, hoogte 61 cm.
Kunstenaar: Wilhelm Lehmbruck (1881-1919)
Noten Louis XVI theetafel
Noten Louis XVI theetafel met vruchtenhouten inlegwerk van medaillon en bandintarsia, circa 1780, 77 x 95 x 62 cm.
Mahonie Edwardiaanse Breakfront-boekenkast
Mahonie Edwardiaanse Breakfront-boekenkast met 4 vensterglazen deuren, 2 paneeldeuren en 3 laden, Engeland circa 1900-1910, 220 x 220 x 59 cm.
Deels bronzen Louis XVI stijl 20 lichts zakkroon
Schwartzwalder paraplubak
Schwartzwalder paraplubak, voorstellende staande houten beer met glazen ogen, Zwitserland, Brienz, eind 19e eeuw, hoogte 87 cm.
Grenenhouten apothekers kast
Wortelnoten William & Mary ladekast in 2 verdelingen
2.000,-