Noten op eiken gefineerde George boekenkast

€ 4.400,-

Noten op eiken gefineerde George boekenkast met rechte kap, opstand met 5 open vakken geflankeerd door pilasters en onderkast met 4 paneeldeuren geflankeerd door pilasters, Engeland, 19e eeuw, h. 255, br. 317, d. 50 cm. (met reconstructies).

12