Grand Piano, Bechstein L,
Vleugel, Bechstein L, genummerd: 162181, in zwart hoogglans kast, h. 100, br. 145, d. 175 cm. Hierbij pianokruk.
3.600,-
Noten op eiken gefineerde George boekenkast
4.400,-
Walnut table with 2 extendable sides
Silk carpet, Qum Persia
Heavy oak tree trunk garden bench
Zware eiken boomstamtuinbank, h. 89, br. 185, d. 70 cm.
Noten Louis XVI theetafel
Noten Louis XVI theetafel met vruchtenhouten inlegwerk van medaillon en bandintarsia, circa 1780, 77 x 95 x 62 cm.
Oak table with parquetry inlaid top
Mahonie Edwardiaanse Breakfront-boekenkast
Mahonie Edwardiaanse Breakfront-boekenkast met 4 vensterglazen deuren, 2 paneeldeuren en 3 laden, Engeland circa 1900-1910, 220 x 220 x 59 cm.
Oak Renaissance pilaster cupboard
5.500,-
Deels bronzen Louis XVI stijl 20 lichts zakkroon
Mahogany Louis XVI cabinet, ca. 1800
5.500,-
Schwartzwalder paraplubak
Schwartzwalder paraplubak, voorstellende staande houten beer met glazen ogen, Zwitserland, Brienz, eind 19e eeuw, hoogte 87 cm.
Kastanjehouten tafel
Kastanjehouten tafel met smeedijzeren verbindingen, Spanje, eind 17e eeuw, h. 80, bladmaat 186 x 83 cm. Herkomst: Hein Klaver Kunsthandel, Baarn.
Grenenhouten apothekers kast
Wortelnoten William & Mary ladekast in 2 verdelingen
2.000,-