Cornelis Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht

€ 3.000,-

De smeebrug te Utrecht, gesigneerd en gedateerd 1926 rechts onder, doek, 50 x 65 cm. Herkomst: Grogan & Company, Boston 2020, lot 204.

1061