Co Breman, Windmolen
14.000,-
Willem B. Tholen, Zeilboot op de Zuiderzee
Zeilboot op de Zuiderzee, gesigneerd rechtonder, olieverf op doek op paneel, (door Tholen benoemnd als "plankie") 20 x 32 cm.
Kunstenaar: Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)
Painting: Adoriation of the Magi
Attri. to van der Helst Bartholomeus, portrait
School van Albert Cuyp, Jachttafereel met ruiter
1.200,-
Louis Antoine Retru. L'etude, liggend naakt
Kunstenaar: Louis Antoine Retru (1865-1951)
2.800,-
Portretten. Mogelijk Charles Howard Hodges
1.700,-
Rembrandt van Rijn, Old man
Kunstenaar: Rembrandt van Rijn (1606-1669)
3.400,-
Franciscus Xaverius. Italianiserend landschap
Kunstenaar: Franciscus Xaverius Xavery (1740-1788)
Cornelis Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
Kunstenaar: Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
Daniel Muhlhaus. Stadsgezicht Parijs
Stadsgezicht Parijs, gesigneerd linksonder, doek, 59 x 79 cm.
Kunstenaar: Daniel Muhlhaus (1907-1981)
Johan Bernard Scheffer. Portret van Jacobus van Kamen
Kunstenaar: Johan Bernard Scheffer (1765-1809)
2.400,-
Painting: Mountain landscape
Berglandschap, gesigneerd r.o, doek 51 x 72 cm. (craquelé en verfverlies lucht)
Kunstenaar: Adolf Chwala (1836-1900)
7.500,-
Frederik Kolsto, Gezicht op Noorwegen
Kunstenaar: Frederik Kolstø (1860-1945)
Bernard Pohast, Familie in boeren interieur
Familie in boeren interieur, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek 79 x 103 cm.
Kunstenaar: Bernard Pothast (1882-1966)