Schilderijen
|
||
Pieter Haaxman, Figuren in het park
Verkoopresultaat: €10.000 euro hamerprijs
Taxatie:
Verkocht: €10.000 euro
|
||
Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
Verkoopresultaat: €3.000 euro hamerprijs
Taxatie:
Verkocht: €3.000 euro
|
||
Painting: Adoriation of the Magi
Aanbidding der Koningen (Adoration of the Magi), ongesigneerd 17e eeuw, doek 60 x 46 cm. (lijst met defecten)
|
1.000,- | |
Attri. to van der Helst Bartholomeus, portrait
Portret van jonge man met kort golvend haar, ongesigneerd, toegeschreven aan Bartholomeus van der Helst (1611-1670), paneel 66 x 50 cm. (paneel deels ...
|
1.800,- | |
Louis Antoine Retru. L'etude, liggend naakt
Liggend naakt in het bos, 'L'étude' (= de studie), gesigneerd links onder, ca. 1900, doek, 77 x 198 cm. Louis Retru, werkte rond 1903-1904 onder ...
Kunstenaar:
Louis Antoine Retru (1865-1951)
|
2.800,- | |
Portretten. Mogelijk Charles Howard Hodges
Echtpaar, waarschijnlijk Johannes Emilius PHAFF (1751-1823), kolonel van een regiment infanterie, ongesigneerd, mogelijk Charles Howard Hodges ...
|
1.700,- | |
Rembrandt van Rijn, Old man
Bebaarde oude man met gesloten ogen en bontmuts, gesigneerd in plaat, ets op papier, Bartsch 290, 12 x 11 cm., achterzijde stempels, 2e staat New ...
Kunstenaar:
Rembrandt van Rijn (1606-1669)
|
3.400,- | |
Franciscus Xaverius. Italianiserend landschap
Italianiserend landschap, met schapenhoeder met zijn kudde, ongesigneerd, doek 50 x 67 cm. Herkomst: Sotheby's Amsterdam 1998, OLD MASTER PAINTINGS ...
Kunstenaar:
Franciscus Xaverius Xavery (1740-1788)
|
1.600,- | |
Cornelis Vreedenburgh, De smeebrug te Utrecht
De smeebrug te Utrecht, gesigneerd en gedateerd 1926 rechts onder, doek, 50 x 65 cm. Herkomst: Grogan & Company, Boston 2020, lot 204.
Kunstenaar:
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
|
3.000,- | |
Daniel Muhlhaus. Stadsgezicht Parijs
Stadsgezicht Parijs, gesigneerd linksonder, doek, 59 x 79 cm.
Kunstenaar:
Daniel Muhlhaus (1907-1981)
|
1.400,- | |
Johan Bernard Scheffer. Portret van Jacobus van Kamen
Portret van Jacobus van Kamen (1768-1850), gesigneerd en gedateerd 1798, doek, 34 x 27 cm. Herkomst: Tentoonstelling 'Mens en Muziek' Dordrechts ...
Kunstenaar:
Johan Bernard Scheffer (1765-1809)
|
2.400,- | |
Painting: Mountain landscape
Berglandschap, gesigneerd r.o, doek 51 x 72 cm. (craquelé en verfverlies lucht)
Kunstenaar:
Adolf Chwala (1836-1900)
|
7.500,- | |
Pieter Jan van Liender. Gezicht op Utrecht
Gezicht op Utrecht met de rivier de Vecht, de fabriek Zijdebalen en de Knollenbrug met op de achtergrond de Domtoren, tekening 19 x 29 cm. Herkomst: ...
Kunstenaar:
Paulus Liender van (1731-1797)
|
3.000,- | |
Painting: Building site north of the Overtoom, Amsterdam, after the rain
Bouwterrein ten Noorden van de Overtoom, Amsterdam, na de regen, gesigneerd l.o., doek, op spieraam diverse etiketten: Kunsthandel C.M. van Gogh, ...
Kunstenaar:
George Hendrik Breitner (1857-1923)
|
7.000,- |
Wilt u meer informatie? Heeft u vragen?